Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Важен въпрос за панаира в Пловдив

Важен въпрос за панаира в Пловдив

Мнениеот Antonio » Пон Мар 28, 2011 7:05 pm

Здравейте драги читатели,
Бих искал да знам къде точно ще се проведе таз годишният панаир за птици в град Пловдив (знам само,че ще е на 30 този месец-сряда)Благодаря.
Поздрави!
Antonio
потребител
потребител
 
Мнения: 23
Регистриран на: Вто Мар 22, 2011 9:32 pm

Re: Важен въпрос за панаира в Пловдив

Мнениеот ico_dimitrov » Вто Мар 29, 2011 4:29 pm

Колега панаират ще се проведе от 30.03.2011 до 03.04.2011г.Но в коя панайрна палата още не се знае.До колкото разберам от въпроса ти в Пловдив панаира е само един отиваш на касите взимаш си билетче и охраната на входа кадето те проверяват ще те насочат към коя палата да се запътиш.Нямам тарпение да отидя миналата година само чух за това мероприятие и гледах снимков материал но тази година да не се заричам смятам да присъствам ако не ми мине котка път... :D Иначе виж този линк http://www.fair.bg/bg/events/nature_hun ... hing11.htm това е сайта на панаира в Пловдив за повече информация.Дано съм бил полезен.
ico_dimitrov
потребител
потребител
 
Мнения: 23
Регистриран на: Съб Мар 05, 2011 7:56 pm

Re: Важен въпрос за панаира в Пловдив

Мнениеот Antonio » Вто Мар 29, 2011 7:40 pm

Мерси братле,а да знаеш колко е билета :) ?
Antonio
потребител
потребител
 
Мнения: 23
Регистриран на: Вто Мар 22, 2011 9:32 pm

Re: Важен въпрос за панаира в Пловдив

Мнениеот ico_dimitrov » Сря Мар 30, 2011 9:17 am

Преди няколко седмици бях на Агра-та и Винарията и билета беше 3,00 или 4,00лв предполагам, че и сега ще е някаде там!Братми смята утре да ходи като се върне ще ти пиша каква е цената ако не ти е късно.Аз смятам чак събота да ходя, че съм на работа...
ico_dimitrov
потребител
потребител
 
Мнения: 23
Регистриран на: Съб Мар 05, 2011 7:56 pm

Re: Важен въпрос за панаира в Пловдив

Мнениеот krumov » Сря Мар 30, 2011 1:16 pm

Antonio написа:Здравейте драги читатели,
Бих искал да знам къде точно ще се проведе таз годишният панаир за птици в град Пловдив (знам само,че ще е на 30 този месец-сряда)Благодаря.
Поздрави!

Доколкото разбрах птици ще има в осма палата.
Аватар
krumov
потребител
потребител
 
Мнения: 145
Регистриран на: Нед Дек 20, 2009 7:52 pm
Местоположение: Нова Загора


Назад към Конкурси, изложби, пазари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron