Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


СДРУЖЕНИЕ ПЛОВДИВ-09 ГР ПЛОВДИВ

Новини и организационни въпроси

Модератори: sandan, Serinus

СДРУЖЕНИЕ ПЛОВДИВ-09 ГР ПЛОВДИВ

Мнениеот aiaxnedialko » Сря Мар 10, 2010 10:44 am

На 23.10.2009 с решение №331 е регистрирано СДРУЖЕНИЕ НА ГЪЛЪБОВЪДИТЕ И ПРИРОДОЛЮБИТЕЛИТЕ ПЛОВДИВ-09 гр.Пловдив
Otglejdam galabi i razli4ni vidove papagali.
aiaxnedialko
нов
нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Юни 26, 2008 3:26 pm
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Dr. Velev » Сря Мар 10, 2010 10:02 pm

Заповядайте да членувате в Българската Асоциация за Декоративни Птици .Член на Международната Орнитоложка Конфедерация СОМ.
Кокошките и водоплаващите също си правят Асоциаци която вероятно ще членува при нас. Така ,че който иска да се отцепва прав му път права му пътека . Никога не си оставяме каруцата в калта . Така колеги ще направим нещо истинско и голямо . Тази есен ще направим една наистина голама изложба след Националната в Пловдив , която ще е в Божурище за която подготвяме сериозни ресурси . Дерзайте любители :cool:
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Дружества и организации

Мнениеот kvazer2 » Чет Мар 11, 2010 9:29 pm

Докторе стига престани.Изложбата ще трябва да е в столицата.Не искам да изпадам в подробности, но недей да мислиш че колегите незнаят кой е купил канарите на В....о и за това ще бъде Божурище . Ще трябва кмета да ни осигури и да язди ме/много обичам/мога да ти предложа да я на правим за по близко във Видин кмета на Видин ми е първи братовчет веднага взимам залата която е за трихиляди седящи места. :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:
kvazer2
потребител
потребител
 
Мнения: 73
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 9:08 pm
Местоположение: SOFIA

Re: Дружества и организации

Мнениеот sandan » Пет Мар 12, 2010 12:21 am

kvazer2 написа:Докторе стига престани.Изложбата ще трябва да е в столицата.Не искам да изпадам в подробности, но недей да мислиш че колегите незнаят кой е купил канарите на В....о и за това ще бъде Божурище . Ще трябва кмета да ни осигури и да язди ме/много обичам/мога да ти предложа да я на правим за по близко във Видин кмета на Видин ми е първи братовчет веднага взимам залата която е за трихиляди седящи места. :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:



Изложба ще направим в Божурище "БНКЦК и приятели " и нито искаме помощта на други клубове ,нито ще се молим на някой да участва .
Нашия клуб винаги е защитавал мнението че не е важно къде е изложбата ,важно е да има ентусиазирани хора да я организират
Вашия клуб видяхме каква изложба направи в София тази година ,само приказките ви останаха големи .
Кмета на Божурище който е приятел на Б.Велев обеща да ни помогне със зала и техническа помощ.Клубът ни няма много пари и това ще ни помогне да спестим пари с които да поканим съдия от чужбина за да стане истинско състезание .
Кмета купи канари от Вальо ,аз също купих много канари от Вальо ,но какво значение има това . :nono:


Митко изказванията ти във форума стават все по -обидни и невъзпитани . :nono: :nono: :nono:
Аватар
sandan
Модератор
Модератор
 
Мнения: 1178
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 8:08 pm
Местоположение: Сандански

Дружества и организации

Мнениеот kvazer2 » Пет Мар 12, 2010 5:35 pm

Емо привет,без опозиция и критика няма разтеж .Утре като се видим повече айде ЧАО :cool:
kvazer2
потребител
потребител
 
Мнения: 73
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 9:08 pm
Местоположение: SOFIA

Мнениеот Dr. Velev » Нед Мар 14, 2010 2:05 am

Стига критиката да е градивна и без умисъл . Ако аз започна да критикувам ..... Емо ти го каза право куме в очите . С изказвания от този род сами си затваряте вратите за съвместна работа и си оставате на ниво Специалисти от Подуене .
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: Дружества и организации

Мнениеот Dr. Velev » Нед Мар 14, 2010 2:11 am

kvazer2 написа:Докторе стига престани.Изложбата ще трябва да е в столицата.Не искам да изпадам в подробности, но недей да мислиш че колегите незнаят кой е купил канарите на В....о и за това ще бъде Божурище . Ще трябва кмета да ни осигури и да язди ме/много обичам/мога да ти предложа да я на правим за по близко във Видин кмета на Видин ми е първи братовчет веднага взимам залата която е за трихиляди седящи места. :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

На ме кметицата на София ми е леля - А за бившия кмет питай твоя Асенчо ,той ще ти обясни някои неща .
Видял ли си някоя голяма изложба да се прави в Париж , Рим , Мадрид ,Брюксел .
НОВИТЕ Софианци станахте големи шувинисти :cool:
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia


Назад към Дружества и организации

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта