Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Болести и техните симптоми

Модератори: nikigeen, yuri

Re: Помогнете в кокошарника ми има въшки

Мнениеот Ibrahim-2 » Сря Авг 31, 2011 11:49 pm

Да аз ги спазваХ и това беше форума за мен и не мисля че ще намеря друг, но тъй като не съм желан от хората не мога да се върна а й да искам не мога като съм баннат а да почвам от нов потребител не мисля

Поздрави :)
Ibrahim-2
бан
бан
 
Мнения: 10
Регистриран на: Сря Авг 31, 2011 11:07 pm

Re: Помогнете в кокошарника ми има въшки

Мнениеот Ibrahim-2 » Сря Авг 31, 2011 11:52 pm

И единствените хора в форума който ме подкрепиха: Д-р Христо Луканов Svetlio и Taro_68 на който съм му обещал яйца от турки стандарт певец. Ще ми липсвате :)
Ibrahim-2
бан
бан
 
Мнения: 10
Регистриран на: Сря Авг 31, 2011 11:07 pm

Re: Помогнете в кокошарника ми има въшки

Мнениеот shikata » Чет Сеп 01, 2011 9:46 pm

Ibrahim,начина да те върна е да поискаш извинение от човека по който псува( имейла му) и той ми пише да ти възстановя правата.Мисля така ще е най честно.Както да дадеш тържествено обещание това да не се повтаря
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm

Re: Помогнете в кокошарника ми има въшки

Мнениеот Ахмед Моденс » Пет Сеп 02, 2011 12:29 am

Защо излага 4е сам ти писал на ли4ни хаиде кажи провокирах ли те да ме псуваш или те заплашвах :?: С теб нищо общо не сам си имал нито си ми тарсил нито сам ти предлагал стока Но по принцип се дразня от лажите а обявите ти са такива Исках да те накарам да се опомниш 4е не вси4ки колеги те виждат как маниполираш Говориш за завис за какво да ти завиждам и това кажи :?:
Аватар
Ахмед Моденс
потребител
потребител
 
Мнения: 19
Регистриран на: Вто Мар 08, 2011 8:56 pm
Местоположение: Благоевград

Re: Помогнете в кокошарника ми има въшки

Мнениеот Lakenfelder » Пет Сеп 02, 2011 9:42 am

sefero написа:Лоши колеги зна4и освен Svetlio 76 Не подаряват А искат пари не мислят 4е е криза Взе да ми ставаш грешен ще се опитам да направя нещо в твоя пиолза


Аз където и да пише ти винаги пишеш глупости за да ме дразниш, не знам дали беше ти, но някой от форума ми писа на лично съобщение всякакви глупости!!!! Като видях и твоя пост направих грешката да псувам на майка, :) но както и да е аз ти се извиних. :)


Поздрави
Lakenfelder
бан
бан
 
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Сеп 01, 2011 10:26 pm

Re: Помогнете в кокошарника ми има въшки

Мнениеот Paulina » Пет Сеп 02, 2011 12:30 pm

Продължаваме да спамим по темата , но явно Ибрахим се " превърна " на Ибрахим 2 , а той от своя страна на Лакенфелдер .......Намирисва на нова регистрация ......... :think:
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am

Re: Помогнете в кокошарника ми има въшки

Мнениеот DZATARA » Пет Сеп 02, 2011 12:41 pm

Lakenfelder написа:
sefero написа:Лоши колеги зна4и освен Svetlio 76 Не подаряват А искат пари не мислят 4е е криза Взе да ми ставаш грешен ще се опитам да направя нещо в твоя пиолза


Аз където и да пише ти винаги пишеш глупости за да ме дразниш, не знам дали беше ти, но някой от форума ми писа на лично съобщение всякакви глупости!!!! Като видях и твоя пост направих грешката да псувам на майка, :) но както и да е аз ти се извиних. :)


Поздрави




Човече,стига си се пререгистрирал,по всички теми има яко твой спам вземи се спри малко,почваш да дразниш,ако въобще ме разбереш...
Аватар
DZATARA
VIP
VIP
 
Мнения: 172
Регистриран на: Пет Апр 15, 2011 8:52 pm
Местоположение: София

Re: Помогнете в кокошарника ми има въшки

Мнениеот Lakenfelder » Пет Сеп 02, 2011 12:53 pm

амм това ми е последния рег нямам друг :)
Lakenfelder
бан
бан
 
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Сеп 01, 2011 10:26 pm

Re: Помогнете в кокошарника ми има въшки

Мнениеот Ivkonnii » Нед Сеп 18, 2011 12:47 pm

Lakenfelder написа:амм това ми е последния рег нямам друг :)


Аз смятам, че тук трябва да се намесят и модератора и админа, да изтрият множеството регистрации на Ибрахим, защото не е честно спрямо другите. Нека да се помисли и за ограничения от към възможност за регистриране на повече от един път. :cool:
Да черпим от живота мечти, да даваме на мечтите живот!!
Ivkonnii
потребител
потребител
 
Мнения: 239
Регистриран на: Вто Дек 15, 2009 5:02 am

Проблем с очите на птиците ми

Мнениеот gadela » Нед Ное 27, 2011 12:55 pm

Здравейте! Тези дни като си отидох на село, да си видя пернатите, видях че няколко птици имат проблем с очите - сълзят. Интересното е че само едното от тях е, наблюдава се все едно се "пени" окото (като малка пяна излиза от окото). Една от брадатите ми ярки чак и е мокра брадата от тази страна, от която сълзи окото. А на едната ми гащата кокошка цялото и око и най-вече зеницата е жълта и не вижда с него. Вчера и един от петлите за бащи който ще оставям също е започнало да му сълзи едното око. Ако някой знае какъв е проблема и с какво може да с оправи да каже.
Аватар
gadela
потребител
потребител
 
Мнения: 44
Регистриран на: Вто Фев 09, 2010 7:53 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Проблем с очите на птиците ми

Мнениеот Net.Set.Man » Нед Ное 27, 2011 10:44 pm

http://pernati.com/phpBB3/viewtopic.php?f=12&t=3651 Такъв ли е проблема?
....Има много неща в живота, които ще привлекат погледа ти. Но много малко от тях ще пленят сърцето ти. Следвай ги!.[/b][/u][/i]Човек може да забрави какво си казал, но никога няма да забрави как си го накарал да се почувства!!! [/color]
Аватар
Net.Set.Man
потребител
потребител
 
Мнения: 134
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2011 10:51 pm
Местоположение: с.Краище

Re: Проблем с очите на птиците ми

Мнениеот gadela » Пон Ное 28, 2011 3:00 pm

Net.Set.Man написа:http://pernati.com/phpBB3/viewtopic.php?f=12&t=3651 Такъв ли е проблема?


Да точно такъв е проблема - същият е. Само че при едната ми птица, както писах, вече окото и е в жълто (като възпалено, серозно - нещо такова) и не вижда с него, но другите са така както твоя фаверол... :( :( :( :(
Аватар
gadela
потребител
потребител
 
Мнения: 44
Регистриран на: Вто Фев 09, 2010 7:53 pm
Местоположение: Ямбол

ПредишнаСледваща

Назад към Декор. кокошки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта