Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Гъски

Модератори: nikigeen, yuri

Re: Гъски

Мнениеот gandalf_hsr » Нед Мар 02, 2014 6:28 pm

Благодаря за бързият отговор,ще видя какви гъсета ще излязат. :drinks:
Аватар
gandalf_hsr
потребител
потребител
 
Мнения: 158
Регистриран на: Пет Дек 30, 2011 2:32 pm
Местоположение: с.черничево обл.пловдив общ.хисар

Re: Гъски

Мнениеот aitosniks » Нед Мар 09, 2014 7:20 pm

здравейте,имам язовир и реших да отглеждам гъски купих три женски и един мъжки от едно семеиство преди 6 месеца,след месец ми подариха 1 мъжки и една женска.досега нямаше проблеми освен че подарените винаги стояха малко в страни от другите,но в момента първия мъжкар,който е доста по едър постоянно кълве втория.притеснявам се да не го нарани,и дали не пречат на женските да се насадят /едната я насадих вече/. и да попитам , колко яйца да насаждам под една женска максимум,първата и сложих 12 но ми се струва че ще ми останат много яйца .междувременно се подготвям с инкубатор.
aitosniks
нов
нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Мар 06, 2014 7:24 pm

Re: Гъски

Мнениеот mege » Съб Юни 14, 2014 12:54 pm

ЗДРАВЕЙТЕ! НА СТРАНИЦА 21-13 ВИДЯХ , ЧЕ НАКОИ ОТ ВАС ГЛЕДАТ КОКОШЕВИ ГЪСКИ . БИХ ИСКАЛА ДА СИ КУПЯ МЪЖКА И ЖЕНСКА ИЛИ ЯЙЦА ЗА ИНКУБАЦИЯ! МОЛЯ ПИШЕТЕ МИ НА ЛИЧКИ! БЛАГОДАРЯ!
mege
потребител
потребител
 
Мнения: 16
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 6:36 pm

Re: Гъски

Мнениеот shikata » Нед Юни 15, 2014 9:51 am

Ще помоля да не се пише с главни букви цялото мнение.В интернет пространството това се приема като "викане"
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm

Re: Гъски

Мнениеот kolio_vg » Чет Юли 31, 2014 2:55 pm

Здравейте! Второ гъсе е на път да ми загине,храни се пие вода ,но получава нещо като обездвижване в краката понякога залита като неадекватно,накрая цялостно схващане на краката само лази и смъртта настъпва скоро. Каква може да е причината според вас,заболяване или нещо в условията.
kolio_vg
потребител
потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пет Юли 05, 2013 1:26 pm

Re: Гъски

Мнениеот ElGato » Пет Авг 01, 2014 1:20 pm

На каква възраст е гъсето ? При гъските има интензивен растеж и за това имат двойна нужда от СЕЛЕД .
Аватар
ElGato
потребител
потребител
 
Мнения: 133
Регистриран на: Вто Май 29, 2012 1:33 pm

Re: Гъски

Мнениеот Cole » Вто Авг 05, 2014 7:31 am

ElGato написа:На каква възраст е гъсето ? При гъските има интензивен растеж и за това имат двойна нужда от СЕЛЕД .

Точно това щях и аз да напиша, това схфащане е болестта клека, при мен я имаше при пилетата, но сега след като им давам селед са добре! Аз давам попринцип селед на всички животни дори да е само профилактично :wink: :drinks:
Cole
потребител
потребител
 
Мнения: 70
Регистриран на: Съб Юни 22, 2013 11:21 am
Местоположение: бургаска област

Re: Гъски

Мнениеот Cole » Нед Авг 17, 2014 7:51 pm

Здравейте, на вилата ни баща ми иска да внесе малко колорит и ми предложи да заградим към 50 квадрата, вътре мисля да занеса чифт мускусни патици и чифт гъски, ще им е добре ли това пространство? :?:
Cole
потребител
потребител
 
Мнения: 70
Регистриран на: Съб Юни 22, 2013 11:21 am
Местоположение: бургаска област

Re: Гъски

Мнениеот qnakiev » Пон Авг 18, 2014 4:14 pm

Cole написа:Здравейте, на вилата ни баща ми иска да внесе малко колорит и ми предложи да заградим към 50 квадрата, вътре мисля да занеса чифт мускусни патици и чифт гъски, ще им е добре ли това пространство? :?:

Добре ще е .няма да имат проблем!
Аватар
qnakiev
потребител
потребител
 
Мнения: 663
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 8:48 am

Re: Гъски

Мнениеот Cole » Пон Авг 18, 2014 5:28 pm

qnakiev написа:
Cole написа:Здравейте, на вилата ни баща ми иска да внесе малко колорит и ми предложи да заградим към 50 квадрата, вътре мисля да занеса чифт мускусни патици и чифт гъски, ще им е добре ли това пространство? :?:

Добре ще е .няма да имат проблем!

Мерси за отговора :wink:
Cole
потребител
потребител
 
Мнения: 70
Регистриран на: Съб Юни 22, 2013 11:21 am
Местоположение: бургаска област

Re: Гъски

Мнениеот Крис » Пон Дек 29, 2014 12:18 pm

Здравейте Колеги,
Преди два дни си закупих няколко гъски. Не съм сигурен за породата, но са доста едри и са на 6 месеца. За съжаление днес забелязах проблем със една от тях. Лежи много, трудно се изправя и едва върви. Даже в малкото време което върви се спъва. Не знам каква може да е причината и какво мога да направя. Ако някой знае какво може да се направи, моля помогнете!!!
Поздрави,
Крис
Аватар
Крис
потребител
потребител
 
Мнения: 76
Регистриран на: Нед Дек 05, 2010 10:21 am
Местоположение: Русе

Re: Гъски

Мнениеот MitiYi » Пон Дек 29, 2014 6:23 pm

привет!
търся си кафяв или пъстър мускусен паток. моите са чисто бели, а и трябва да вкарам малко друга кръв:)
MitiYi
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Дек 29, 2014 1:07 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Водоплаващи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron