Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


КОКОШЕВА ГЪСКА

Модератори: nikigeen, yuri

КОКОШЕВА ГЪСКА

Мнениеот mege » Съб Юни 14, 2014 1:00 pm

ЗДРАВЕЙТЕ! :D БИХ ИСКАЛА ДА СЕ ЗАПОЗНАЯ С ТАЗИ ПОРОДА МАЛКО ПО ДОБРЕ АКО МОЖЕ НЯКОЙ ДА МЕ ЗАПОЗНАЕ ЩЕ СЪМ МНОГО БЛАГОДАРНА! -ТЪРСЯ ДА КУПЯ МЪЖКА И ЖЕНСКА ИЛИ ЯЙЦА ЗА ИНКУБИРАНЕ- И НА КАКВА ТЕМПЕРАТУРА СЕ ИНКУБИРАТ- ПИШЕТЕ МИ НА ЛИЧНИ ЗА ЦЕНА Т.Н.-
БЛАГОДАРЯ!!!
mege
потребител
потребител
 
Мнения: 16
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 6:36 pm

Re: КОКОШЕМА ГЪСКА

Мнениеот mege » Съб Юни 14, 2014 1:02 pm

mege написа:ЗДРАВЕЙТЕ! :D БИХ ИСКАЛА ДА СЕ ЗАПОЗНАЯ С ТАЗИ ПОРОДА МАЛКО ПО ДОБРЕ АКО МОЖЕ НЯКОЙ ДА МЕ ЗАПОЗНАЕ ЩЕ СЪМ МНОГО БЛАГОДАРНА! -ТЪРСЯ ДА КУПЯ МЪЖКА И ЖЕНСКА ИЛИ ЯЙЦА ЗА ИНКУБИРАНЕ- И НА КАКВА ТЕМПЕРАТУРА СЕ ИНКУБИРАТ- ПИШЕТЕ МИ НА ЛИЧНИ ЗА ЦЕНА Т.Н.-
БЛАГОДАРЯ!!!

КОКОШЕВА ГЪСКА ИСКАХДА КАЖА :oops: !
mege
потребител
потребител
 
Мнения: 16
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 6:36 pm

Re: КОКОШЕМА ГЪСКА

Мнениеот oitzpower » Сря Юни 18, 2014 7:38 pm

във Фейсбука продаваха по 400лв парчето,ще проверя дали още важи :)
oitzpower
потребител
потребител
 
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Окт 30, 2013 9:00 pm

Re: КОКОШЕМА ГЪСКА

Мнениеот Paulina » Нед Юни 22, 2014 5:37 pm

mege написа:
mege написа:ЗДРАВЕЙТЕ! :D БИХ ИСКАЛА ДА СЕ ЗАПОЗНАЯ С ТАЗИ ПОРОДА МАЛКО ПО ДОБРЕ АКО МОЖЕ НЯКОЙ ДА МЕ ЗАПОЗНАЕ ЩЕ СЪМ МНОГО БЛАГОДАРНА! -ТЪРСЯ ДА КУПЯ МЪЖКА И ЖЕНСКА ИЛИ ЯЙЦА ЗА ИНКУБИРАНЕ- И НА КАКВА ТЕМПЕРАТУРА СЕ ИНКУБИРАТ- ПИШЕТЕ МИ НА ЛИЧНИ ЗА ЦЕНА Т.Н.-
БЛАГОДАРЯ!!!

КОКОШЕВА ГЪСКА ИСКАХДА КАЖА :oops: !


Това не е порода, а вид !!!
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am


Назад към Водоплаващи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта