Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Ежемесечни срещи (Базари) - гр. София

Re: Ежемесечни срещи (Базари) - гр. София

Мнениеот TK3C-74 » Сря Май 01, 2013 9:45 pm

да ти кажа, в монор пазара почва когато си се събудил ти. до 14 часа сигурно не остава нищо интересно, та и тук 8-9 часа е нормално да си нареден и да си спокоен, че ще видиш и вземеш нещо което търсиш.
Аватар
TK3C-74
потребител
потребител
 
Мнения: 458
Регистриран на: Съб Юли 09, 2011 12:13 pm
Местоположение: Добрич

Re: Ежемесечни срещи (Базари) - гр. София

Мнениеот nerazdelki » Пет Май 10, 2013 9:48 pm

На 19,05,2013 всички по рано на Базара надявам се да видим повече от тези които имат много за предлагане.
:cool:
Аватар
nerazdelki
потребител
потребител
 
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Апр 22, 2013 10:51 pm

Re: Ежемесечни срещи (Базари) - гр. София

Мнениеот Dr. Velev » Съб Май 18, 2013 3:46 pm

Днес на пазара Подуяне имаше сериозен екшън. РИОЗ с полиция състави актове на циганите ,които продаваха диви птици . Имаше голяма суматоха и независимо ,че преди акцията предупредих всички нередовни , в отговор получих закани . Имаше и телевизия . Последното което чух , не директно бе, че Владо ,който не познавам или не се сещам кой е , ми е дал 2000 лева за да му помогна да разтури подуенския пазар. Български манталитет какво да се прави . Това което сами си направим никой няма да може да ни го стори . Пиша тези редове за да накарам колегите да загърбят дребните си спорове и конкуренция , защото всички сме в една лодка и като потъне тя ще потънем всички .
Погледнете информацията за конгреса в Швейцария в" гълъбите . ком." Защо всяко едно добро начинание вместо да бъде подкрепено се оплюва .
Дано тази година успеем да направим Национална изложба в София .
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: Ежемесечни срещи (Базари) - гр. София

Мнениеот akademika » Съб Май 18, 2013 5:56 pm

Dr. Velev написа:Днес на пазара Подуяне имаше сериозен екшън. РИОЗ с полиция състави актове на циганите ,които продаваха диви птици . Имаше голяма суматоха и независимо ,че преди акцията предупредих всички нередовни , в отговор получих закани . Имаше и телевизия . Последното което чух , не директно бе, че Владо ,който не познавам или не се сещам кой е , ми е дал 2000 лева за да му помогна да разтури подуенския пазар. Български манталитет какво да се прави . Това което сами си направим никой няма да може да ни го стори . Пиша тези редове за да накарам колегите да загърбят дребните си спорове и конкуренция , защото всички сме в една лодка и като потъне тя ще потънем всички .
Погледнете информацията за конгреса в Швейцария в" гълъбите . ком." Защо всяко едно добро начинание вместо да бъде подкрепено се оплюва .
Дано тази година успеем да направим Национална изложба в София .

:| Само така, бракониерите трябва да бъдат премахнати от пазара както и всички търговци с не редовни документи . България е членка на ЕС не на някоя Азиатска организация . А що се отнася до Владо видяхте колко помия се изля срещу мен след като споделих мнението на няколко колеги които бяха посетили тържището организирано от него . Според мен всички колеги които продават продукцията си на Подуене предпочитат да си остана там и едва ли биха се преместили на тържището на "околовръсното" поради ред причини . Призовавам всички организации свързани с нашето хоби да се обединят и да предприемат всякакви мерки за запазването на пазара и за прекратяването на незаконната продажба на животни без значение дали са диви или питомни . И по този начин това тържище да продължи да радва голяма част от софиянци и гостите на София , защото този колоритен пазар е с традиции и много хора чакат с нетърпение да дойде съботния ден за да се разходят до пазара където да разменят по 2/3 думи със своите приятели и съмишленици . Цел номер 1 на всички любителски клубове и организации е да спазват закона и да помагат за изпълнението му ако това стане пазара ще бъде още по уреден и по- привлекателен . Ако сами не спазваме закона и сами не си помогнем няма кой . Още веднъж поздрави за успешната акция :|
теле се роди- вол умре
Аватар
akademika
потребител
потребител
 
Мнения: 658
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 3:24 pm
Местоположение: Центъра Sofia

Re: Ежемесечни срещи (Базари) - гр. София

Мнениеот nerazdelki » Нед Май 19, 2013 4:26 pm

Нормално беше винаги в работен ден идват на проверка.Аз не си спомням да не е имало на работен ден да не минат,пък и вече много почват да се затягат нещата особено след края на 2013 когато е последен срок за регистрация на всички диви животни отглейдани в частни зоопаркове .
Аватар
nerazdelki
потребител
потребител
 
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Апр 22, 2013 10:51 pm

Re: Ежемесечни срещи (Базари) - гр. София

Мнениеот nerazdelki » Пон Май 20, 2013 4:53 pm

Относно Подуене какво общо има с Роиал Парк,РОИАЛ ПАРК се организира един път в месеца и то във неделя за да не пречи на съботния на Подуене и да може да се съберат хора от цяла България не само Софянци а академика ако неможе да се качи на една кола до околовръстното да каже ще го закарам другия път безплатно.Идеята на този Базар е да идват чужденци на които да си продадете на добра цена стоката а не да си я разменяте един на друг на пазара както е сега рекламата която се прави във фейсбук и се канят съседи от Гърция,Турция,Македония,Сърбия и Румъния е с цел да се продава на външен пазар не на вътрешен но всичко си зависи от нас ако ние си го създадем да ни е добре ок ако ли не някои ще си гледат пилците в кащи без никакъв ефект за реализация.Относно академика явно няма какво да покаже и само си пише тук,ако си толкова добър покажи акаво имаш дава ти се шанс. :D
Аватар
nerazdelki
потребител
потребител
 
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Апр 22, 2013 10:51 pm

Re: Ежемесечни срещи (Базари) - гр. София

Мнениеот akademika » Нед Май 26, 2013 1:30 pm

nerazdelki написа:Относно Подуене какво общо има с Роиал Парк,РОИАЛ ПАРК се организира един път в месеца и то във неделя за да не пречи на съботния на Подуене и да може да се съберат хора от цяла България не само Софянци а академика ако неможе да се качи на една кола до околовръстното да каже ще го закарам другия път безплатно.Идеята на този Базар е да идват чужденци на които да си продадете на добра цена стоката а не да си я разменяте един на друг на пазара както е сега рекламата която се прави във фейсбук и се канят съседи от Гърция,Турция,Македония,Сърбия и Румъния е с цел да се продава на външен пазар не на вътрешен но всичко си зависи от нас ако ние си го създадем да ни е добре ок ако ли не някои ще си гледат пилците в кащи без никакъв ефект за реализация.Относно академика явно няма какво да покаже и само си пише тук,ако си толкова добър покажи акаво имаш дава ти се шанс. :D

Как да не приема толкова любезна покана от ваша старана :D С голямо удоволствие ще дойда с вас на следващият неделен пазар и се надявам да си изкараме приятно . За показване на моите птици е още рано защото в момента канарите ми имат малки и по принцип канаровъдите професионалисти нито купуват нито продават канари в този сезон . В момента канарите които се предлагат са или твърде млади птици без определение на пола или стари птици от които некоректните собственици се опитват да се "изчистят" . Аз не съм от тези хора и за това през този сезон не продавам птици :cool: Та ето ви моя тел и с нетърпение ще чакам да ми се обадите за да посетим новия пазар :0877727546
теле се роди- вол умре
Аватар
akademika
потребител
потребител
 
Мнения: 658
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 3:24 pm
Местоположение: Центъра Sofia

Re: Ежемесечни срещи (Базари) - гр. София

Мнениеот nerazdelki » Нед Май 26, 2013 7:19 pm

Ще ви звъна да ви закарам да видите за какво се стреми човека :cool:
Аватар
nerazdelki
потребител
потребител
 
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Апр 22, 2013 10:51 pm

Re: Ежемесечни срещи (Базари) - гр. София

Мнениеот Заекът Реджи » Нед Май 26, 2013 9:43 pm

Всяка събота съм на Подуене-продавам зайци.Преди 2 месеца на проверката бях единствения с редовни документи за превоз и продажба на зайците.Когато проверяваха за незаконни пернати пак бях там.Само ме поздравиха и си отминаха.Ходя и на Долни Богров.Нямам нищо против Роял Парк но......продавачите ходят там,където има и копувачи.На първата изложба повечето продавачи от Кюстендил и Дупница дойдоха и до Богров.И за съжаление не бяха много очаровани.Наскоро имаше реклама за втора изложба,мина ли,не е ли.Никой нищо не казва.Интересно ще ми е да чуя защитниците на изложбата какво ще кажат.ЗАЩОТО В ПРОДАВАЛНИКА ПРОСТО СИ БЯХА ПОСТНАЛИ СТАРАТА ОБЯВА И ....ГОТОВО.Лично им направих забележка и след 2 дни си я оправиха.И какво излиза-аз простия и елементарен елемент забелязвам грешките на ХОРАТА с голями амбиции да правят изложба-базар а на тях много-много не им пука за това.Уж щеше да е 1 път в месеца,а после се оказа че втората ще е ....след 2 седмици.Ииииииии очаквам коментарите за втората изложба-базар в Роял Парк.
Този свят е и мой. -мобилен-0884 744 879
Заекът Реджи
потребител
потребител
 
Мнения: 15
Регистриран на: Пет Фев 25, 2011 6:58 pm
Местоположение: град Дупница

Re: Ежемесечни срещи (Базари) - гр. София

Мнениеот Заекът Реджи » Нед Май 26, 2013 10:04 pm

Нещо не се връзват нещата.Първата беше на 21 април,ако нещо не бъркам-но така пише в техния сайт.СЛЕДВАЩАТА пише че ще е 16 .06.Все ми се струва че между тези две изложби се опитаха да направят още една-на 19 май.Имаше обява преди десетина дни.Явно не са се получили нещата и опитват пак на 16.06.http://royalpark.bg/Image/pokana_19-05.jpg Ако може някой да коментира изложбата от 19-05.2013 година.
Този свят е и мой. -мобилен-0884 744 879
Заекът Реджи
потребител
потребител
 
Мнения: 15
Регистриран на: Пет Фев 25, 2011 6:58 pm
Местоположение: град Дупница

Re: Ежемесечни срещи (Базари) - гр. София

Мнениеот Заекът Реджи » Нед Май 26, 2013 10:09 pm

Знам че се пообърках малко в датите.Нооооо основният въпрос си остава-ходил ли е някой на изложбата на 19 май.2013 година.
Този свят е и мой. -мобилен-0884 744 879
Заекът Реджи
потребител
потребител
 
Мнения: 15
Регистриран на: Пет Фев 25, 2011 6:58 pm
Местоположение: град Дупница

Re: Ежемесечни срещи (Базари) - гр. София

Мнениеот akademika » Пон Май 27, 2013 11:01 am

nerazdelki написа:Ще ви звъна да ви закарам да видите за какво се стреми човека :cool:

Ок чакам с нетърпение :drinks:
теле се роди- вол умре
Аватар
akademika
потребител
потребител
 
Мнения: 658
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 3:24 pm
Местоположение: Центъра Sofia

ПредишнаСледваща

Назад към Конкурси, изложби, пазари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта