Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


ШИНДЕЛАР

Модератори: nikigeen, yuri

ШИНДЕЛАР

Мнениеот toli1009 » Вто Окт 14, 2014 10:48 pm

никой нищо не пише за тази порода.дайте повече информация ако може. за сега съм се свързал само с 1 човек който я отглежда и то благодарение на д-р ЛУКАНОВ.но за съжаление не успях да си взема яйца тая година. някой ще продава ли яйца март месец?
toli1009
потребител
потребител
 
Мнения: 9
Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 11:25 am
Местоположение: русе

Re: ШИНДЕЛАР

Мнениеот dr_lukanov » Вто Окт 21, 2014 11:41 am

тази порода е изключително рядка, така че нормално е да не намирате много развъдчици. Основен проблем при тях е, че поставени при волиерни условия много честа привичка е скубането на перата. Иначе много красиви птици, които снасят не много едри синкаво-зелени яйца.
Аватар
dr_lukanov
VIP
VIP
 
Мнения: 1921
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 11:55 am
Местоположение: Стара Загора

Re: ШИНДЕЛАР

Мнениеот toli1009 » Сря Окт 22, 2014 5:51 pm

да има и друг проблем г-н ЛУКАНОВ при мен попадна случайно 1 птица от вашите но досега нито 1 петел неможа да я сети.трепи ги яко и другото което е много е любопитна.много е красива и напролет ще си търся яйца на всяка цена. докторе всъщност ме насочихте към 1 човек и той ги отглежда но ми се случиха някой неща и неможах да люпя . и другото което е снася наред с носачката 6 яйца в седмицата . защото няколко месеца си играх да ги засичам. а също така и легна да мъти.но понеже нямах нужда от пиленца направих подарък на съседа взех яйца от него и му дадохпосле пиленцата
toli1009
потребител
потребител
 
Мнения: 9
Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 11:25 am
Местоположение: русе


Назад към Декор. кокошки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта

cron