Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


ШУМЕН 2009

Мнениеот nightingale » Чет Сеп 10, 2009 9:06 am

Да.Прав си.В предният пост не се беше доуточнил.
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Мнениеот lucata » Чет Сеп 10, 2009 11:49 am

значи кога последно ще е пазара есента и на кое място 4е ми е малко дале4 да знам дали да доида и дали ще ми е удобна датата
lucata
потребител
потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пет Авг 28, 2009 2:13 pm

Мнениеот nightingale » Чет Сеп 10, 2009 3:48 pm

Oт вчера се заговори ,че са я изместили за 4 октомври. Но още нищо не е сигорно.
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Мнениеот nikigeen » Чет Сеп 10, 2009 6:09 pm

Paulina написа:
myro написа:по принцип в Шумен става най големия пазар бг но сигорно и най трагичния какво ли не съм виждъл


Няма ли кой да се заеме условията на животните да се подобрят ? Няма ли кой да разбуди съзнанието на хората и да им покаже , че така не може ? Явно тези , които го правят не виждат животното като жива твар , а като насипна стока !

Има си определени стандартни норми колко животни на каква квадратура са разрешени , когато се продават . Всеки , който уважава себе си ( животните ) и положеният труд да размножи гадинките би го спазвал !

При нас , на по-големите пазари минават ветеринари на оглед и казват : това може , това не може ! На по-малките пазари стоят директно пред вратата и всеки един кафез минава през ръцете им .


Чак сега разгледах темата по-подробно.Бил съм на подобни пазари в Полша ,където картинката не е по-различна оттук ,мога да сложа и снимки в подкрепап на думите си ,но смятам ,че е излишно.Само където имат определени места със сгради и реалната изложба е вътре ,но положението в клетките с птиците за продажба отвън е абсолютно същото ,независимо от "контрола".


Дано е за 04.10 защото с тази работна събота става малко кофти
Николай Николов ,Кюстендил - (+359)898 60 11 33

"Животните са голямото мълчаливо мнозинство,без право на глас,което може да оцелее единствено с наша помощ" Джералд Даръл
Аватар
nikigeen
Модератор
Модератор
 
Мнения: 938
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 10:06 pm
Местоположение: гр.Кюстендил/с.Катрище

Мнениеот Petrov » Чет Сеп 10, 2009 8:52 pm

Тази промяна в датата на пазара на мен лично не ми се нрави много :twisted:
Аватар
Petrov
потребител
потребител
 
Мнения: 699
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 11:50 pm
Местоположение: Трявна § Пловдив

Мнениеот Toto » Пет Сеп 11, 2009 9:45 pm

myro написа:всеки я ударил на печелбарство никой нищо друго не го интересува като знам каква лудница ще е чак не ми се ходи.дружеството гледа да си вземе парите и друго не го интересува никаква организация всеки си е спрял колата както иска кебабчиите пак ще заемат половината място а последните години взе да запреличва и на битак циганите взеха да слагат сергии с дранкулки и парцалки има един и с рибарски такъми се научи да идва и той стана редовен и за хората който продават птици и други гадинки мястото е кът.преди като е правиха в училището поне имаше един от дружеството който нареждаше колите сега няма такива филми пълна анархия :evil:


В един филм се казваше: " Ще ги подредим - Роднина - Милиционер, Роднина - Милиционер".

Май по-хубаво звучи " Кебапчия - Канарджия, Кебапчия - Канарджия " :lol: ха- ха Ебати хобито :lol:
Toto
потребител
потребител
 
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Дек 31, 2008 11:58 pm

Мнениеот Мъро » Съб Сеп 12, 2009 7:10 pm

за сега няма промяна на датата и мястото
Аватар
Мъро
потребител
потребител
 
Мнения: 679
Регистриран на: Нед Дек 28, 2008 7:35 pm
Местоположение: Шумен

Мнениеот pavkata » Вто Сеп 15, 2009 11:22 am

27.09.2009 ли остава последно?
pavkata
потребител
потребител
 
Мнения: 64
Регистриран на: Чет Юли 09, 2009 4:21 pm
Местоположение: айтос

Мнениеот Светлана » Вто Сеп 15, 2009 5:36 pm

pavkata написа:27.09.2009 ли остава последно?


И аз знам тази дата ...
Аватар
Светлана
потребител
потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 1:36 pm
Местоположение: Перник / Кюстендил

Мнениеот Мъро » Чет Сеп 24, 2009 10:37 pm

датата и мястото са непроменени и известни :drinks:
Аватар
Мъро
потребител
потребител
 
Мнения: 679
Регистриран на: Нед Дек 28, 2008 7:35 pm
Местоположение: Шумен

Мнениеот Мъро » Пон Сеп 28, 2009 4:02 pm

на по трагичен пазар отдавна не бях пресъствал много стока но с много ниско качество чудя се защо въобще ги гледат и ако бях аз щеше да ме е срам да изкарам такива мръсни и проскубани птици на пазара да продавам.тук там имаше нещо интересно много хора който само гледат почти никакъв алъш вериш не стана
Аватар
Мъро
потребител
потребител
 
Мнения: 679
Регистриран на: Нед Дек 28, 2008 7:35 pm
Местоположение: Шумен

Мнениеот Petrov » Пон Сеп 28, 2009 4:52 pm

На 100 % съм съгласен с теб!!!
Грозна картинка си беше
Аватар
Petrov
потребител
потребител
 
Мнения: 699
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 11:50 pm
Местоположение: Трявна § Пловдив

ПредишнаСледваща

Назад към Конкурси, изложби, пазари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron